توسعه‌دهنده پروتکل Callisto «هیچ چیز» در مورد Season پاس ندارد


به دنبال قرار گرفتن در معرض پروتکل کالیستو دیروز، کارگردان Glenn A. Scofield، محتوای Season Pas را از توسعه آن فاش کرد. او در توییتی نوشت که توسعه دهندگان “هیچ چیزی را از بازی اصلی Season Pas دریغ نکرده اند.”

“ما هنوز کار روی این محتوا را شروع نکرده‌ایم. همه چیز جدیدی است که باید در سال جدید به آن پرداخته شود. طرفداران تقاضای مرگ و میر بیشتری را داشته‌اند، بنابراین ما آن را در اولویت سال آینده قرار می‌دهیم.”، مشخص نیست که آیا به این معنی است که برخی انیمیشن های مرگ برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود.

Season Pass که در حال حاضر فقط در نسخه Deluxe Digital 80 دلاری (90 دلار در PS5 و Xbox Series X/S) موجود است، شامل پوسته‌های جدید، انیمیشن‌های مرگ برای Jacob و دشمنان، و محتوای جدید با سلامت کمتر و افت مهمات است. شامل سختی Ijeong. مرگ ابدی همچنین یک حالت Riot جدید وجود دارد که در آن بازیکنان با امواج دشمنان مبارزه می‌کنند و اعتباری برای ارتقا یا ساخت سلاح کسب می‌کنند. DLC Story نیز در حال توسعه است، اما جزئیات هنوز فاش نشده است.

پروتکل کالیستو این بازی در 2 دسامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر شد و ماه گذشته طلایی شد. در مورد عنوان ترسناک بقا در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید