پروتکل کالیستو – کاپیتان لئون فریس به عنوان «آینه تاریک» جیکوب لی معرفی شد.


در مورد آن بسیار گفته شده است پروتکل Callisto صحنه و قهرمان داستان جیکوب لی. لی به عنوان یک زندانی آهن سیاه، پس از هرج و مرج در زندان باید فرار کند. بسیاری از زندانیان به بیوفاژ تبدیل شده‌اند و به نظر می‌رسد که سرپرست به نوعی درگیر آن است.

در یک پست اخیر وبلاگ پلی استیشن (همچنین خلاصه را در زیر ببینید)، نویسنده اصلی، آر. اریک ریو، در مورد کاپیتان لئون فریس، نگهبان آهن سیاه با بازی سم ویتور صحبت می کند. “در توسعه لئون، ما اغلب او را به عنوان “آینه تاریک” جیکوب توصیف می کردیم. از نظر موضوعی، هر دو از یک مکان مشابه شروع می‌شوند و از عواقب اعمال خود غافل هستند (یا به میل خود کور).

“برخورد آنها دنیای راحتی آنها را در هم می شکند. هسته اصلی آن را تشکیل می دهد [as well as] درک یک بازیکن از جهان از طریق بازی به آنها ارائه می شود. ”

تصویر لئون از Witwer به عنوان “مار پیچ خورده ای که ممکن است حمله کند یا نکند، و شما را دائماً در حاشیه نگه می دارد” توصیف شده است. هنگامی که به عنوان شخصیت انتخاب شد، کار Witwer با استودیوی Striking Distance به چیزی شبیه به یک همکاری تبدیل شد و شخصیت به طور مداوم در حال توسعه بود. یک «صحنه خاص» از پیشنهادات او استفاده کرد و «در جریان بود». زمان مشخص خواهد کرد که کدام صحنه است، اما جذاب به نظر می رسد.

پروتکل کالیستو در 2 دسامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. اخیراً یک اسپات تلویزیونی لایو اکشن جدید منتشر شده است که شخصیت جاش دوهامل، جیکوب لی را در حال تلاش برای زنده ماندن بر روی زمین می بیند. همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Season Pass و محتوای آن در اینجا بخوانید.

پروتکل Callisto - Leon Faris_02
پروتکل Callisto - Leon Faris_03نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید