دمو Alters برای PC منتشر شد، تریلر گیم پلی Jan vs Jan را معرفی می کند


استودیو 11 بیتی تغییر می دهد تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما انتظار می رود در سال جاری منتشر شود. در همین حال، یک نسخه آزمایشی رایگان تا 17 ژوئن به عنوان بخشی از Steam Next Fest بر روی رایانه شخصی در دسترس است. همچنین یک تریلر کوتاه جدید از گیم پلی وجود دارد که نشان می دهد قهرمان داستان جان دولسکی سعی می کند با خودش صحبت کند.

ژان در سیاره‌ای بیگانه که قرار است توسط خورشید بسوزد، تلاش می‌کند با اداره یک پایگاه متحرک زنده بماند. از آنجایی که به تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم، از لاپیدیوم مرموز برای ساختن یک جین دیگر استفاده می کنم. اینها فقط کلون ها نیستند، بلکه نسخه هایی از ژان هستند که تصمیمات متفاوتی در زندگی گرفته اند و حرفه های مختلفی را در پیش گرفته اند.

شما می توانید مهندسان، گیاه شناسان، دانشمندان و غیره را استخدام کنید، اما این کار آسانی نیست. شما باید تغییرات مختلفی را مدیریت کنید و نیازها و مقاصد آنها را پیدا کنید (تغییرهایی که “شورش” را در نظر می گیرند احتمالاً نگران خواهند بود). با این حال، همه با شما موافق نیستند.

تغییر می دهد برای Xbox Series X/S، PS5 و PC و در Game Pass در روز عرضه منتشر شد. ما شما را در جریان جزئیات بیشتر قرار خواهیم داد، بنابراین حتماً مصاحبه ما با توسعه دهنده را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید