Testament: Order of High Human یک RPG اکشن اول شخص جدید با عناصر Metroidvania است


توسعه دهنده Fairyship Games از یک بازی RPG جدید برای رایانه های شخصی و کنسول ها خبر داده است.با عنوان عهد: شوالیه های انسان برتربه گفته IGN، این بازی یک RPG اول شخص با عناصری از عناوین Metroidvania خواهد بود. این بازی در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود.

داستان بازی حول محور سفر انتقامی قهرمان داستان پس از خیانت توسط برادرش آلوا می باشد. بازیکنان نقش پادشاه جاودانه انسان‌های برتر را بر عهده می‌گیرند و در سراسر جهان با پیروان یک دیکتاتور دیوانه مبارزه می‌کنند.

دارای دیدگاه اول شخص، عهد: شوالیه های انسان برتر قرار است چیزی را به نمایش بگذارد که استودیو آن را “شکل جدیدی از شمشیربازی” توصیف می کند. بازیکنان می توانند از کمبوها و طلسم های جادویی برای ایجاد شرایط مختلف بر روی دشمنان خود استفاده کنند.

در کنار نبرد عهد: شوالیه های انسان برتر همانطور که در دنیای بازی سفر می کنید، تاکید بر اکتشاف و همچنین حل پازل است. این استودیو همچنین به خود می بالد که بازی دارای آیتم هایی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا بازی را متوقف کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید