تست Drive نامحدود تاج خورشیدی – استاندارد، نقره ای خیابان و شارپ، جزئیات نسخه طلایی


Nacon's تست رانندگی تاج خورشیدی نامحدود پس از تأخیرهای متعدد، تاریخ عرضه مشخص شده و پیش‌سفارش‌ها در تمامی فروشگاه‌ها آغاز شده است. علاوه بر نسخه استاندارد که با قیمت 59.99 دلار به فروش می رسد، سه نسخه دیگر نیز وجود دارد: Silver Street Edition و Silver Sharps Edition (هر کدام 79.99 دلار) و Gold Edition (89.99 دلار).

هر یک از اینها با یک پاس خورشیدی برای “دسترسی به مزایای برتر فصلی”، یک رویکرد فصلی برای محتوای پس از راه اندازی، و دسترسی زودهنگام به نسخه بتا از 27 تا 30 آگوست تایید شده است. Silver Street Edition شامل Land Rover Range Rover Sport SVR (موجود در سطح 12) و مرسدس بنز SLS AMG (قفل نشده در سطح 20) است. همچنین لباس های Lord of the Street و برچسب های خیابانی را برای تزئین ماشین خود دریافت می کنید.

نسخه Silver Sharps با کوپه‌های جگوار F-Type SVR سطح 12 و 20 و آئودی R8 Spyder V10 RWS و همچنین لباس‌ها و برچسب‌های Baron of the Sharps ارائه می‌شود. هر دو نسخه همچنین به شما 48 ساعت دسترسی زودهنگام به عنوان را می دهند.

نسخه طلایی 89.99 دلار قیمت دارد و شامل تمام محتوای نسخه های Sharps و Street Silver است. همچنین یک مازراتی MC20 و شورولت کامارو ZL1 1LE در سطح 20، لباس اعضای هیئت مدیره، یک بسته برچسب تاج خورشیدی، و یک پاس خورشیدی VIP با 20 سطح باز شده دریافت خواهید کرد. اگر این برای شما کافی نیست، 7 روز دسترسی زودهنگام و دسترسی بتا VIP از 13 تا 18 آگوست را نیز ارائه می دهیم. فورد GT 2006 موجود در سطح 20 برای پیش‌سفارش در تمامی نسخه‌ها موجود است.

تست رانندگی تاج خورشیدی نامحدود قرار است در 12 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید