Test Drive Unlimited Solar Crown اسکرین شات های فوق العاده ای دریافت کرد و آب و هوای پویا تایید شد


KT Racing جزئیات جدیدی را فاش کرده است تاج خورشیدی نامحدود تست درایوعنوان مسابقه‌ای جهان باز جدید که در سال 2023 برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر می‌شود. به آخرین اسکرین شات های ما از جزیره هنگ کنگ در بازی با جزئیات خیره کننده نگاه کنید.

اما اجازه ندهید ظاهر آن شما را فریب دهد. جزیره در مقیاس 1:1 “تجربه رانندگی متنوع و شدید” را ارائه می دهد که اولین خودرو نمی تواند همه چیز را تحمل کند. با این وجود، می‌توانید محیط‌های متنوعی، از مسیرهای کوهستانی آفرود گرفته تا شهرهای قدیمی و بزرگراه‌های وسیع را کاوش کنید. همچنین مناطق مخفی از طریق مسیرهایی وجود دارد که “همیشه” روی نقشه نیستند.

توسعه دهندگان همچنین به آب و هوای پویا و زمان روز که می تواند بر عملکرد خودرو تأثیر بگذارد توجه کردند.باران تأثیر زیادی بر رفتار خودروی شما دارد و ممکن است لازم باشد رانندگی خود را تطبیق دهید و احتمالاً لاستیک ها و نسبت دنده را تغییر دهید تا از لغزش غیرمنتظره جلوگیری کنید.

فراموش نکنید که در حالی که منتظر بازگشت خورشید هستید، برف پاک کن ها را روشن کنید تا بتوانید دوباره قسمت بالا را پایین بیاورید! چرخه روز/شب نیز واقع بینانه است، با طلوع صبح، ظهر و در مجموع، بیش از 600 کیلومتر راه است. جاده‌هایی برای کاوش، اما با برخی اصلاحات برای رانندگی هموار با تاکید.

همانطور که مدیر خلاق آلن جارنیو فاش می‌کند، شبکه شهری «خیابان‌های کوچک بسیار (خیلی؟) باریکی داشت، بنابراین برخی تنظیمات کوچک لازم بود.

برخی از تفرجگاه‌ها نیز به «جاده‌های کوهستانی که خودروها می‌توانند از آنجا عبور کنند» بازسازی شده‌اند. در مورد مقیاس، جارنیو می‌گوید که زمان می‌برد تا جزیره «تمام اسرار خود را رها کند»، بنابراین برای یک راه طولانی در پیش رو آماده باشید.

برای جزئیات بیشتر و به روز رسانی ها با ما همراه باشید تاج خورشیدی نامحدود تست درایو در ماه های آینده

تاج خورشیدی نامحدود تست درایو
Test Drive نامحدود Solar Crown_06
Test Drive نامحدود Solar Crown_05
Test Drive نامحدود Solar Crown_04
Test Drive نامحدود Solar Crown_03نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید