Test Drive Unlimited Solar Crown در 12 سپتامبر منتشر خواهد شد


پس از اعلام اطلاعیه ویژه امروز، تست رانندگی تاج خورشیدی نامحدودNacon تریلر جدیدی را منتشر کرده است که تاریخ انتشار را فاش می کند. این بازی در تاریخ 12 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. آخرین گیم پلی بازی را در زیر ببینید که مکان های مختلف و ماشین های مختلف را در جزیره هنگ کنگ به نمایش می گذارد.

تست رانندگی تاج خورشیدی نامحدود از زمان اعلام آن در جولای 2020، این عنوان مسابقه چندین بار به تعویق افتاد. این عنوان مسابقه که برای سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده بود، متعاقباً به سال 2023 و سپس دوباره به اوایل سال 2024 موکول شد. Nacon گفت که تا آوریل منتشر خواهد شد، اما تا کنون این اتفاق نیفتاده است. در حال حاضر برای پیش‌سفارش در تمامی پلتفرم‌ها با قیمت خرده‌فروشی 59.99 دلار در دسترس است.

در بیش از 600 کیلومتر جاده که بازتولید 1:1 جزیره هنگ کنگ است. تست رانندگی تاج خورشیدی نامحدود 14 منطقه وجود دارد. بازیکنان می توانند به یکی از دو گروه بپیوندند: Streets و Sharps. هر کدام دفتر مرکزی، لوازم آرایشی و غیره خود را دارند. علاوه بر تله‌های سرعت و چالش‌های دیگر، Wrecks نیز وجود دارد، جایی که بازیکنان می‌توانند قطعات را جمع‌آوری کرده و «ماشین‌های نمادین» بسازند. منتظر بروزرسانی های بیشتر و امیدواریم گیم پلی بیشتر در ماه های منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید