تست سوار بر تاج خورشیدی نامحدود – 14 منطقه، چالش ها، کشتی های غرق شده و موارد دیگر فاش شد


علاوه بر اسکرین شات های جدید از تاج خورشیدی نامحدود تست درایو، KT Racing همچنین در مورد تولید جزیره هنگ کنگ صحبت کرد.از شهرهای کوچک گرفته تا مناظر شهری تا جاده های کوهستانی بیش از 600 کیلومتر جاده و جاذبه های زیادی وجود دارد. توسعه‌دهنده ۱۴ منطقه را برای کاوش شناسایی کرد که هر کدام «پر از فعالیت‌ها، رویدادها و اشیاء برای یافتن و جمع‌آوری هستند».

برخی از مناطق عبارتند از Wan Chai، منطقه مالی، با مکان‌های دیدنی مانند Monster Building و Lippo Center. خیابان‌ها اسکله شرقی را ترجیح می‌دهند، در حالی که خلیج Repulse در جنوب مکانی برای اتومبیل‌های لوکس است. همچنین می‌توانید از دهکده ماهیگیری Great Tam Tuk Reservoir دیدن کنید یا به آفرود به قله، بالاترین نقطه جزیره هنگ کنگ بروید.

همچنین با یک کشتی شکسته که حاوی قطعات خودرو است مواجه خواهید شد. همه آنها را جمع آوری کنید و یک “ماشین نمادین” دریافت خواهید کرد. از تله‌های سرعت گرفته تا چالش‌های فوری در برابر سایر بازیکنان و دوستان، چالش‌های زیادی در انتظار شما هستند. خودروها ممکن است در حین رانندگی آسیب ببینند، اما سفر به پمپ بنزین درخشش را باز می‌گرداند.

تاج خورشیدی نامحدود تست درایو اواخر امسال برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *