Terra Nil جوایز دریافت می‌کند، تریلر افتخارات مهم را برجسته می‌کند


زندگی های آزاد ترا نیل هفته گذشته برای رایانه شخصی و موبایل از طریق نتفلیکس راه اندازی شد و به دلیل جو و پیام دوستدار محیط زیست مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. ناشر Devolver Digital از آن زمان تریلر ادای احترامی را منتشر کرده است که این ستایش را برجسته می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

توصیف شده به عنوان “شهرساز معکوس” ترا نیل یک زمین بایر متروک را به یک محیط پر جنب و جوش تبدیل کنید. زمین تصادفی است زیرا می توانید در اطراف کوه ها، رودخانه ها و اقیانوس ها کار کنید، آب های کثیف را حذف کنید، جنگل ها را بکارید و حتی حیات وحش را جذب کنید. ما برای رسیدن به این هدف از ماشین‌های مختلفی استفاده می‌کنیم و بین توانایی‌های هر کدام و نیازهای محیط خود تعادل برقرار می‌کنیم.

البته، زمانی که اکوسیستم بهبود یابد، می‌توانیم آن ماشین‌ها را بازیافت کرده و به اصطلاح به طبیعت بازگردانیم. سپس، از حالت قدردانی برای قدردانی از کار خود و زیبایی طبیعت به طور کامل استفاده کنید.

این یک بازی بیش از حد طولانی و پیچیده نیست، اما ترا نیل این یک نمایش آرامش بخش با مناظر زیبا با دست نقاشی شده و موسیقی آرام بخش ارائه می دهد. همچنین مهم نیست که 8 درصد از سود حاصل از فروش به صندوق حیات وحش در معرض خطر اهدا شود. منتظر جزئیات بیشتر در مورد به روز رسانی های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید