Terminator: Survivors یک پخش کننده شکار T-800 و توضیحات تنظیمات دارد


Nacon Studio Milan جزئیات جدیدی از بازی اکشن بقا جهان باز آینده خود ارائه کرده است نابودگر: بازمانده، در اواخر سال جاری برای رایانه های شخصی عرضه می شود. پرسش‌های متداول جدید انتخاب تنظیمات بر اساس روز داوری سریال را توضیح می‌دهد که در سال 2005 از زمانی که سارا کانر در سال 1997 از آن جلوگیری کرد، رخ داد.

همانطور که طرفداران می‌دانند، اسکای‌نت احساساتی شد، جنگ هسته‌ای همه‌جانبه را برانگیخت و زمین را ویران کرد. بازماندگان قادر به برقراری ارتباط در فواصل طولانی نیستند و باید برای منابع و قلمرو بجنگند. در همین حال، Skynet همچنین T-800 را برای شکار بازیکنان اعزام می کند. سازنده فاش کرد که تنها یک مورد به خاطر قوام داستان و “تسخیر ماهیت دو فیلم اول” وجود خواهد داشت.

بازی در سال 2009 اتفاق می افتد، درست پس از روز قیامت، زمانی که Skynet هنوز به اوج ظرفیت تولید خود نرسیده بود. تعقیب Skye در تلاشی نومیدانه برای بازنویسی تاریخ و تضمین پیروزی در جنگ آینده.

هدف ما این بود که جوهر دو فیلم اول را به تصویر بکشیم، جایی که تهدید قریب الوقوع یک ماشین غیرقابل توقف با نشان دادن تنها T-800 به عنوان یک دشمن بی امان، بازیکن دائماً در فضایی خطرناک غوطه ور می شود. و تنش درست مانند قهرمان فیلم، بازیکن احساس وحشتناک تعقیب شدن توسط یک دشمن بی امان و غیر منطقی را تجربه خواهد کرد.

نابودگر: بازمانده در تاریخ 24 اکتبر از طریق Steam Early Access برای رایانه های شخصی و به دنبال آن نسخه های PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد. از بازی co-op برای حداکثر 3 بازیکن پشتیبانی می کند و از ساخت پایه و جمع آوری مواد پشتیبانی می کند. لطفاً منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید