تاریخ انتشار زودهنگام ترمیناتور: Survivors PC برای 24 اکتبر تعیین شده است


نابودگر: بازماندهتاریخ انتشار بازی بقا جهان باز مشخص شد. این بازی در تاریخ 24 اکتبر به عنوان یک عنوان Early Access برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی برای PS5 و Xbox Series X/S نیز در دسترس خواهد بود، اما در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی که شروع دسترسی زودهنگام را اعلام می کند را تماشا کنید.

همراه با تریلر Aftermath که تاریخ انتشار را فاش می کند. نابودگر: بازمانده ما همچنین یک تریلر دوم دریافت کردیم که در آن مارکو پونته، کارگردان خلاق، در مورد چگونگی تصور دنیای بازی صحبت می کند.

نابودگر: بازمانده داستان فیلم در سال 2009 و تنها چند سال پس از روز داوری می گذرد و داستان و قوانین دو فیلم اول را دنبال می کند. نابود کننده حق امتیاز. قبل از اینکه جان کانر بشریت را در برابر تهدید رهبری کند، بازیکنان سعی می کنند در برابر Skynet زنده بمانند.

بدون گیم پلی واقعی نابودگر: بازمانده هنوز منتشر نشده است و هر دو تریلر شامل فیلم CG یا هنر مفهومی است که تم های بازی را معرفی می کند.

نابودگر: بازمانده در ابتدا در ژوئیه 2022 در آن زمان اعلام شد پروژه بقای ترمیناتور. برای جزئیات بیشتر تریلر رونمایی را ببینید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید