Temtem: Swarm یک بازی جدید گلوله بهشت ​​است که از ابتدا برای بازی co-op ساخته شده است


توسعه دهنده Crema با استودیوی GGTech همکاری می کند تا یک عنوان اسپین آف جدید برای RPG جمع آوری هیولا ایجاد کند. تمتم. عنوان بازی جدید است تمتم: گلهیک بازی بهشت ​​گلوله در سبک ژانرهایی مانند تایتان است. بازماندگان خون آشام. تریلر زیر را تماشا کنید.

بر اساس اعلامیه، تمتم: گله ما برای بازی Co-op آنلاین از پایه پشتیبانی ایجاد کرده‌ایم که به سه بازیکن اجازه می‌دهد با هم بازی کنند. این بازی ترکیبی از گیم پلی کلاسیک Bullet Heaven و عناصر استراتژیک خواهد بود. تمتممبارزات به احتمال زیاد با معرفی یک سیستم آسیب عنصری به این ژانر انجام می شود.

صحبت از تعاون، تمتم: گله بازیکنان می توانند منابع را به اشتراک بگذارند یا منابع را از یکدیگر بدزدند. بازیکنان همچنین می توانند حملات هماهنگ را برای مقابله با دشمنان قدرتمندتر انجام دهند و همچنین می توانند تجهیزات و مهارت ها را برای ایجاد ساختارهای هم افزایی منحصر به فرد ترکیب کنند.

در این بازی، تمتم مکانیزم تکامل به بازیکنان اجازه می دهد تا با شکست دادن دشمنان و جمع آوری تجربه، قوی تر شوند. بازیکنان در نهایت می توانند تکامل نهایی Temtem را باز کنند و در حین پیشرفت قدرت های قابل توجهی به دست آورند.

تمتم: بازمانده با این حال، این هیولا ریشه های جمع آوری هیولا خود را پشت سر نمی گذارد و به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع Temtem را ضبط و جمع آوری کنند، هر کدام ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خود را دارند.

تمتم: گله ” بر روی دک های PC و Steam منتشر خواهد شد. نسخه کنسولی نیز برای انتشار در آینده برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید