Telltale Games اخراج کارکنان را “به دلیل شرایط فعلی بازار” تأیید کرد


Telltale Games مطمئناً در سال‌های اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، در سال 2018 برچیده شد و تعطیل شد، و سپس با دارایی‌های باقی‌مانده آن که در سال بعد خریداری شد، سازمان‌دهی مجدد شد. با این حال، پس از بازسازی، به نظر می رسد استودیو دوباره با روزهای سختی روبرو شود.

صنعت بازی در هفته‌های اخیر تحت تأثیر موجی از اخراج‌ها قرار گرفته است و شرکت‌هایی از جمله Epic Games، Creative Assembly، Team17، Naughty Dog و Crystal Dynamics تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. نام Telltale Games نیز به این لیست اضافه شده است.

همین موضوع در بیانیه‌ای که اخیراً در صفحه توییتر سازنده منتشر شد تأیید شد.

توسعه دهنده نوشت: «با توجه به شرایط فعلی بازار، متأسفانه اخیراً مجبور شدیم برخی از اعضای تیم Telltale را اخراج کنیم. ما این اقدام را ساده انجام نداده‌ایم و تعهدمان به گفتن داستان‌هایمان و یافتن راه‌های جدید برای انجام این کار بدون تغییر باقی مانده است. ما از همه کسانی که در این سفر مشارکت داشته‌اند سپاسگزاریم. ما برای حمایت از همه آسیب‌دیدگان تلاش می‌کنیم.»

Telltale همچنین در مورد آنچه در آینده در راه است صحبت می کند گرگ در میان ما 2 در حال حاضر در حال تولید است، اما جزئیات آن مشخص نیست.

Telltale Games نوشت: «تمام پروژه‌هایی که در حال حاضر در حال توسعه هستند هنوز در حال تولید هستند و در حال حاضر هیچ به‌روزرسانی دیگری وجود نخواهد داشت.

در اوایل سال جاری، Telltale اعلام کرد: گرگ در میان ما 2 اساساً به این دلیل که سازنده موتور بازی را از Unreal Engine 4 به Unreal Engine 5 تغییر داده است، تا سال 2024 به تعویق افتاد.

در همین حال، طی چند هفته گذشته، استودیو تمام قسمت‌های آن را منتشر کرده است The Expanse – A Telltale Series، با همکاری Deck Nine ساخته شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید