Tekken 8 دارای Netcode بازگشتی و Crossplay خواهد بود


Bandai Namco یک رشته پایدار از تریلرهای جدید منتشر کرده استتکن 8در هفته‌های اخیر چندین شخصیت برای فهرست پرتاب تایید شده‌اند. در همین حال، کاتسوهیرو هارادا، کارگردان بازی و تهیه‌کننده سریال اخیراً در توییتر به سوالات طرفداران پاسخ داد و جزئیاتی را در مورد جنگنده آینده فاش کرد.

دو جزئیات مهمی که طرفداران عاشق شنیدن آنها هستند عبارتند از:تکن 8ما قصد داریم از نت‌کد بازگشتی استفاده کنیم و در زمان راه‌اندازی، عملکرد چندنفره کامل بین پلتفرمی را داشته باشیم. به گفته هارادا، دلیل اینکه این ویژگی‌ها زودتر توسط Bandai Namco به طور رسمی اعلام نشد این است که آنها برای جت‌های جنگنده در عصر امروز استاندارد در نظر گرفته می‌شوند، بنابراین منطقی به نظر نمی‌رسد که یک اعلامیه بزرگ ارائه کنیم.

هارادا هم گفتتکن 8با کاراکترهای «بسیار بیشتر» نسبت به Capcom راه اندازی خواهد شد.با فرض اینکه او به آینده اشاره می کندمبارز خیابانی 6،به اختصارتکن 8این یک عدد تایید شده برای پرتاب جنگنده آتی کپکام است.

تکن 8در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما Bandai Namco می گوید تا آوریل سال آینده عرضه خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید