Tekken 8 پرفروش‌ترین بازی جدید در ماه ژانویه در ایالات متحده بود


ژانویه، ماه شلوغی برای انتشار بازی‌های جدید بود، که چندین مورد از آنها در صدر جدول فروش نرم‌افزار بازی‌های ویدیویی ایالات متحده در صدر جدول ماهانه Circana (گروه NPD سابق) قرار گرفتند.با این حال، مت پیسکاتلا، تحلیلگر Circana در توییتر به اشتراک گذاشت Call of Duty Modern Warfare این نرم افزار به برترین فروشنده نرم افزار در ژاپن تبدیل شده است و عناوین جدید زیادی منتشر شده است.

بالاترین در میان آنها است تکن 8پیسکاتلا که برای اولین بار در شماره 2 قرار گرفت، گفت که رشد بازی های مبارزه ای به پایان رسیده است. تکن 7 هم از نظر فروش واحد و هم فروش در زمان راه اندازی. در همین حال، نمودار فقط تا 3 فوریه ادامه دارد، بنابراین چندین نسخه اصلی از اوایل فوریه نیز رتبه بالایی دارند. Suicide Squad: Kill the Justice League و شخصیت 3 آنها به ترتیب سوم و چهارم شدند.

مثل اژدها: ثروت بی نهایتدر پایان ژانویه منتشر شد و در شماره 7، اما یوبی سافت عرضه شد شاهزاده ایرانی: تاج گمشدهاوایل این ماه منتشر شد و در رتبه 13 قرار گرفت.

البته اغراق نیست اگر بگوییم از فروش سنتی پیشی گرفت و به بزرگترین عرضه ماه تبدیل شد. دنیای دوست، در تعجب بسیاری. طبق گفته Piscatella، این بازی از نظر تعداد کاربران فعال ماهانه در رتبه اول Steam در ایالات متحده قرار گرفت و در Xbox در رتبه دوم قرار گرفت. فورتنایت و ندای وظیفه.

از نظر سخت‌افزاری، PS5 بار دیگر پرفروش‌ترین کنسول بازی ماه از نظر فروش و ارزش بود، پس از آن نینتندو سوییچ در رتبه دوم از نظر فروش واحد و Xbox Series X/S در رتبه دوم قرار گرفتند. مکان از نظر ارزش جالب اینجاست که فروش PS5 در 39 ماه اول در ایالات متحده 7٪ بیشتر از PS4 و 68٪ بیشتر از PS3 بوده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید