Tekken 8 – گیم‌پلی جدید Arcade Quest پیشرفت، سفارشی‌سازی و داستان را آشکار می‌کند


جدید مشت آهنین این بازی نشان دهنده ادامه داستان است و طولانی ترین بازی در حال اجرا بر اساس رکوردهای جهانی گینس است، اما Bandai Namco چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. تکن 8. یک حالت جدید، Arcade Quest، به شما امکان می دهد آواتار خود را در حالی که با شخصیت های دیگر در یک بازی مجازی مبارزه می کنید، ایجاد و سفارشی کنید. گیم پلی گسترده را در زیر، با حسن نیت ارائه شده توسط IGN First، بررسی کنید.

در این حالت، شما شروع به یادگیری مکانیک، از جمله اقدامات گرمایی جدید خواهید کرد. با تکمیل مسابقات درآمد کسب کنید و لوازم آرایشی بخرید تا شخصیت خود را سفارشی کنید. داستان با تعامل با شخصیت‌های دیگر پیش می‌رود، و همچنین یک نقشه جهانی با مکان‌های مختلف وجود دارد (البته تنها یکی قابل مشاهده است).

اگر فکر می‌کردید بدون تورنمنت داستان بازی مبارزه‌ای نخواهد بود، خبر خوبی برای شما داریم. اینجا همین است. تکن 8 در 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. به گفته کارگردان Katsuhiro Harada، تاریخ انتشار به تعویق افتاد تا از درگیری با سایر بازی های مبارزه ای جلوگیری شود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید