تریلر بازی Tekken 8 Devil Jin را فاش می کند


تکن 8 تنها چند روز تا انتشار این جنگنده باقی مانده است، بررسی ها به طور کلی مثبت بوده و هیجان پیرامون انتشار این جنگنده هرگز بالاتر از این نبوده است. Bandai Namco قبل از انتشار قریب الوقوع آن، تریلر جدیدی از بازی منتشر کرده است که یکی دیگر از 32 شخصیتی که قرار است منتشر شود را به نمایش بگذارد.

شیطان جین شکلی است که جین کاظم وقتی تسلیم ژن های شیطانی درونش می شود به خود می گیرد. مشت آهنین او مدتی است که در این سریال حضور دارد و جای تعجب نیست که او در قسمت هشتم آینده برای ایجاد ویرانگری بازخواهد گشت. تریلر زیر را ببینید تا طعم گیم پلی فوق العاده ویرانگر او را بچشید.

در بررسی ما: تکن 8، به آن نمره 9/10 داد.تکن 8 یک پرچمدار در این سری، داستان را پیش می برد و در عین حال مبارزات اعتیادآور، ارائه عالی و مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که برای بازیکنان جدید و با تجربه به طور یکسان جذاب خواهد بود. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

تکن 8 در 26 ژانویه برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. Bandai Namco اخیرا اولین شخصیت از چهار شخصیتی که به بازی اضافه می شود را معرفی کرد. تکن 8 Eddie Gordo بهار امسال به عنوان بخشی از اولین DLC پاس وارد می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید