Tekken 8 از بازخورد لمسی و صدای سه بعدی در PS5 پشتیبانی می کند


طرفداران بازی های مبارزه ای از یک تجربه همه جانبه لذت خواهند برد. تکن 8، تصاویری و Unreal Engine 5 ارائه شده است. با این حال، بازی در پلی استیشن 5 آن را حتی بیشتر فراگیر می کند. بلاگ پلی استیشن گزارش می دهد که از بازخورد لمسی برای کنترلرهای DualSense پشتیبانی می کند.

“بازخورد هپتیک نقش مهمی در ارائه تجربیات هیجان انگیز دارد که ایده جنگ و ویرانی همه جانبه را زنده می کند.”، که همه آنها “از طریق ارتعاشات کنترل کننده و احساسات لمسی” منتقل می شوند. جالب اینجاست که این به حالت داستانی با درگیری بین مبارزان و “ارتعاشات ظریف شخصیت های دوچرخه سوار” نیز گسترش می یابد.

صدای سه بعدی با استفاده از فرمت هایی مانند ambisonics و صدای مبتنی بر شی نیز پشتیبانی می شود. ما این تکنیک را در تمام جنبه‌های بازی از جمله جلوه‌های صوتی نبرد، اتمسفر صحنه، ترفندهای مختلف و ریورب به کار بردیم.

تکن 8 در 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. علاوه بر حالت داستانی، توسعه دهنده یک حالت جدید را در Gamescom Opening Night Live – Arcade Quest اعلام کرد. آواتار خود را سفارشی کنید و در داستان های متمرکز بر صحنه آرکید بازی مبارزه شرکت کنید. شما می توانید جنگنده خود را با لباس ها و لوازم جانبی مختلف شخصی سازی کنید، اما جزئیات گیم پلی هنوز فاش نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *