بازی Tekken 8 – Steve Fox در تریلر جدیدی از گیم پلی بازی رونمایی شد


Bandai Namco ممکن است اعلام شرکت های جدید را به پایان رسانده باشد تکن 8 اگرچه آنها در فهرست هستند، اما هنوز مبارزان زیادی برای معرفی وجود دارند. استیو فاکس یکی از این مبارزان است. مشت آهنین 4 و برای شکست دادن حریفان به بوکس متکی است. بررسی کنید که سبک او چگونه با مکانیک های جدیدی مانند Heat Burst و Heat Engager کار می کند.

سبک مبارزه استیو به عنوان یک بوکسور احتمالاً ساده ترین است، حداقل در نگاه اول. اگرچه او از هیچ ضربه ای استفاده نمی کند، اما مشت هایش فوق العاده سریع هستند و به لطف باب و بافندگی در طفره رفتن مهارت دارد. حملات کم و ضد ضربه های او به ویژه ویرانگر است و او را به یک مسابقه سخت برای راست دست ها تبدیل می کند.

تکن 8 در 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. چندین ویژگی جدید از جمله Arcade Quests را ارائه می دهد، که در آن بازیکنان یک آواتار ایجاد می کنند و به سفری در سراسر ژاپن می روند تا به عنوان یک بازیکن آرکید رقبا را شکست دهند. همچنین یک Super Ghost Battle وجود خواهد داشت که در آن می‌توانید با ارواح بازیکنان قدرتمند مبارزه کنید و بازی Tekken Ball را بازگرداند. منتظر جزئیات بیشتر و اطلاعیه های قبل از عرضه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید