Tekken 8 – پاندا به فهرست می‌پیوندد


از مشت آهنین این فرنچایز ممکن است رشد کند و تکامل یابد و ویژگی‌ها و مکانیک‌های جدیدی به آن اضافه شود، اما یک چیز مسلم است: پاندا همیشه راهی برای ورود پیدا خواهد کرد. Bandai Namco تایید کرده است که پاندا در بازی آینده قابل بازی خواهد بود. تکن 8. هنوز تریلر منتشر نشده است، اما مشخصات او را می‌توانید در صفحه فهرست رسمی بازی پیدا کنید.

توضیحات (ترجمه شده از طریق DeepL) نشان می دهد که پاندا به دنبال Xiaoyu است. پاندا با آگاهی از اشتیاق او برای یافتن جین کازاما، شیائویو را در سفر جهانی اش همراهی می کند. متأسفانه نیم سال گذشت و اثری از جین نیست. با وجود این، پاندا به Xiaoyu و تلاش او اختصاص دارد و یک بار دیگر از Heihachi-ryu Kuma Shinken استفاده می کند.

آنچه بعدا اتفاق می افتد احتمالاً فاش خواهد شد داستان Tekken 8,لطفا منتظر باشید. این بازی مبارزه‌ای در تاریخ 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می‌شود و آزمایش بتا برای ماه اکتبر برنامه‌ریزی شده است. درباره تغییرات تست شبکه و محتوای جدید موجود در اینجا بیشتر بیاموزید. همچنین می توانید در مورد بازگشت اطلاعات بیشتر بیاموزید. مشت آهنین ویژگی های جدید نبرد توپ و ارواح فوق العاده اینجا هستند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید