Tekken 8 تکرارها و نکات بازنگری شده را دریافت می کند که امکان تمرین در زمان واقعی را فراهم می کند


باندای نامکو تکن 8 این دارای ویژگی‌هایی است، از حالت داستان (با خلاصه داستان از عناوین گذشته تا رسیدن به عقب) گرفته تا ماموریت‌های بازی جدید و نبردهای فوق العاده ارواح. با این حال، ویژگی بازگشت (بازپخش‌ها و نکات من) با تغییرات قابل توجهی برای کمک به بهبود بازیکنان را نیز دارد.

در فصل 2 ظاهر شد تکن 7، در بازپخش‌ها و نکات من، بازپخش‌های نبردها را مرور می‌کنم و نکاتی را در مورد کارهایی که می‌توانید انجام دهید به صورت متفاوت ارائه می‌دهم. با این حال، تکن 8 کارگردان Kohei Ikeda به VG247 گفت:

“ما می‌خواستیم این چرخه بازی فشرده‌تر باشد. اینکه بتوانیم از مشاوره استفاده کنیم و گزینه‌های خود را در لحظه تمرین کنیم… این احتمالاً مؤثرترین راه برای پیشرفت به عنوان یک بازیکن است. این بهترین راه برای انجام آن است. بنابراین، ما امیدواریم که که مردم از این ابزار برای بهبود در مسابقات واقعی استفاده موثری خواهند کرد.”

علاوه بر ارائه نکات، My Replay و Tips تکن 8 شما 10 ثانیه فرصت دارید تا جایگزین ها و ورودی های دیگر را در زمان واقعی امتحان کنید. مشت آهنین جون یاسودا، مدیر تنظیم نبرد، گفت: “شما فقط پخش مجدد را تماشا می کنید و رایانه دقیقاً به شما می گوید که چه مشکلی رخ داده است تا بتوانید در محل تمرین کنید. این بسیار آسان تر است و به تلاش کمتری نسبت به گذشته نیاز دارد.” به لطف نسل فعلی کنسول ها. ، همچنین بسیار پاسخگو است.

تکن 8 در 26 ژانویه 2024 عرضه خواهد شد، اما نسخه آزمایشی رایگان در 14 دسامبر برای PS5 و 21 دسامبر برای Xbox Series X/S و PS5 در دسترس خواهد بود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. تا آن زمان، نمایش‌های بتا بسته ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید