Tekken 8 – اولین تریلر بازی Lydia منتشر شد


شخصیت DLC بعدی Bandai Namco Tekken 8, Lydia Sobieska اولین تریلر گیم پلی خود را قبل از انتشار تابستان امسال دریافت کرد. این «نخست وزیر جنگجو» خونسردتر از همیشه است و با مشت و لگد شدید و تند حمله می کند. حرکات او را در زیر بررسی کنید.

معرفی کرد Tekken 7, سبک لیدیا ممکن است ساده و سرراست به نظر برسد، اما او همچنان انعطاف پذیر است و به سرعت از حملات طفره می رود و با ضربات ویرانگر مقابله می کند. شاید جالب ترین بخش ظاهر او تعامل او با شخصیت های دیگری مانند جین کازاما (که در بازی قبلی حضور نداشت) و رینا (که هرگز فرصتی برای غافلگیری از دست نمی دهد) باشد.

هنر Lydia's Rage نیز بسیار چشمگیر است، با پس زمینه سفید خالص که با حروف قرمز رنگی که با پرچم لهستان مطابقت دارد، پاشیده شده است. اما علی‌رغم ظاهر سختش، او شیرینی دارد و دفترچه‌ای با رستوران‌های مختلف دسر برای بازدید همراه دارد. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار لیدیا در هفته های آینده باشید.

تکن 8 بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. درباره نقشه راه امسال، از جمله حالت عکس، محتوای داستان جدید و موارد دیگر بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید