Tekken 8_02

Tekken 8 – بازگشت Jun، Rage Arts، Heat System و بیشتر را نشان می دهد


آخرین تریلر گیم پلی بازی را دنبال کنید تکن 8 در مراسم The Game Awards، Bandai Namco جزئیاتی را در مورد جنبه‌های خاص در یک پنل خلاصه با تهیه‌کننده Katsuhiro Harada ارائه کرد. مسابقات تگ تکن 2بازگشته است از این گذشته، او هرگز نمرده بود و تاکنون ناپدید شده است. کالیبر روح 5 چه زمانی تکن 7، یک لباس جدید برای جون طراحی کرد.

از بین بردن مراحل نبرد هنوز یک “عنصر کلیدی” برای مبارزان است و Rage Arts نیز باز خواهد گشت. اگر مدل موی پل شما را آزار می دهد، راهی برای بازگشت به قلم موی قدیمی وجود دارد. هنوز پیاده روها و پیاده روها وجود دارد. در مورد سیستم گرمایی جدید، برخی فکر می کردند که فقط حرکات خاصی می توانند آن را آغاز کنند.

از مشت آهنین فینال جهانی تور جهانی 2022 در تاریخ 4 تا 5 فوریه 2023 در آمستردام برگزار می شود، اما متاسفانه سازندگان تاریخ انتشار را در آنجا اعلام نمی کنند. با این حال، تیم امیدوار است “چیز خاصی” را برای هواداران آماده کند.

تکن 8 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود و Bandai Namco تاریخ عرضه آن را سال 2023 تخمین زده است. این بدان معناست که در هر نقطه ای بین 1 آوریل 2023 و 31 مارس 2024. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha