“Tekken 8” اینجاست


تقریباً 9 سال پس از انتشار اثر قبلی Bandai Namco Games تکن 8 ” اکنون برای PS5، Xbox Series X/S و PC به فروش می رسد. این فیلم که با Unreal Engine 5 ساخته شده است، داستان قبیله Mishima را در حالی که جین کازاما با Kazuya Mishima می‌جنگد، دنبال می‌کند.

حالت داستانی جدید بر روی جین و متحدانش متمرکز است که علیه کازویا شورش می کنند، اما برای هر جنگجو اپیزودهای شخصیتی نیز وجود دارد.اینها شبیه ترند تکن 3 مسیرهای حالت آرکید دارای انتهای منحصر به فرد هستند. بازیکنان همچنین می توانند در ماموریت های آرکید شرکت کنند، آواتارهای سفارشی ایجاد کنند و در بازی های مختلف ماجراجویی کنند تا قهرمان شوند. تکن 8 بازیکن.

یک سیستم حرارتی جدید و سلامت قابل بازیابی به تمرکز عنوان بر پرخاشگری می خورند. سه مبارز جدید (Reyna، Victor و Azucena) نیز معرفی شده اند و می توانید در Super Ghost Battles با ارواح دیگر بازیکنان (که به طور مداوم تکامل می یابند) مبارزه کنید. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. در مورد مطالب آینده، تکن 8 فصل 1 چهار جنگنده DLC جدید دریافت می کند که با Eddie Gordo در بهار شروع می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید