Battle Pass به Tekken 8 می آید


تکن 8 Bandai Namco با اضافه کردن ریزتراکنش‌ها به بازی در اوایل این ماه، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. اکنون، در اقدامی که احتمالاً خشم بیشتری را برانگیخته است، این شرکت فاش کرده است که گزینه‌های کسب درآمد بیشتری را به بازی‌های خود اضافه خواهد کرد.

به روز رسانی های جدید در دوره بعدی منتشر خواهد شد تکن 8 هدف اصلی اضافه کردن پشتیبانی از شخصیت DLC Eddie Gordo است که در همان روز منتشر می شود، اما یک پاس نبرد را نیز معرفی می کند. این پاس که Tekken Pass نام دارد، دارای یک ردیف رایگان است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انجام چالش‌های روزانه و ماموریت‌های هفتگی در مسابقات آنلاین، سطح بالایی داشته باشند و «اقلام مختلف» را باز کنند.

Bandai Namco جزئیات خاصی در مورد اینکه این موارد چه خواهند بود را فاش نکرده است. علاوه بر این، یک آهنگ پولی نیز در دسترس خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تکن کوین‌ها را برای استفاده در فروشگاه درون بازی باز کنند، علاوه بر مواردی که Bandai Namco آن‌ها را «حتی لوکس‌تر» توصیف می‌کند.

چه زمانی تکن 8 به دلیل معرفی ریزتراکنش‌ها پس از راه‌اندازی، توسط پایگاه پخش خود مورد انتقاد قرار گرفت، اما کارگردان Katsuro Harada از این تصمیم دفاع کرد و به «تغییر زمان‌ها» و «افزایش هزینه‌ها» اشاره کرد.آن را آشکار کند تکن 8 هزینه های توسعه تقریباً سه برابر بیشتر بود تکن 7، او گفت: به روز رسانی مداوم یک بازی هزینه دارد. ”

تکن 8 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. بیش از 2 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید