«Tekken 8» 2 میلیون نسخه فروخت


  سال 2024 قبلاً شاهد تعدادی نسخه اصلی بوده است و این لیست شامل موارد زیر است: تکن 8 معلوم شد که یکی از موفق ترین هاست. آخرین قسمت از سری مبارزات Bandai Namco ماه گذشته منتشر شد و به سرعت با تحسین گسترده منتقدان و بینندگان و همچنین موفقیت تجاری متناسبی مواجه شد، باندای نامکو اعلام کرد که فروش بازی “مطابق با انتظارات ما است.” این بهتر است. از کاری که به آن عادت داشتم.» در این زمان، روزنامه نگار تاکاشی موچیزوکی در توییتر به اشتراک گذاشت.

  Bandai Namco در اعلامیه اخیر نتایج مالی سه ماهه خود موارد زیر را فاش کرد: تکن 8 در عرض سه هفته پس از انتشار، دو میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت. به عبارت دیگر، با اختلاف قابل توجهی از سلف خود پیشی می گیرد. تکن 7 حدود دو ماه طول کشید تا به همان نقطه عطف فروش رسید. تکن 8 اوج تعداد کاربران همزمان Steam نیز بیش از دو برابر Steam است. تکن 7.

  علاوه بر این، این بازی از دیگر بازی‌های مبارزه‌ای بزرگ منتشر شده در ماه‌های اخیر نیز پیشی گرفته است. مبارز خیابانی 6به عنوان مثال در عرض حدود 5 هفته به 2 میلیون فروش رسیدیم. به خصوص در انگلستان تکن 8 در زمان عرضه بیش از دو برابر نسخه فیزیکی عنوان Capcom فروخت. در همین حال، مورتال کامبت 1 اکنون بیش از چهار ماه است که عرضه شده است و کمی بیش از دو هفته پیش فروش آن به 3 میلیون دستگاه رسید.

  در بررسی ما: تکن 8، به آن نمره 9/10 داد.تکن 8 یک پرچمدار در این سری، داستان را پیش می برد و در عین حال مبارزات اعتیادآور، ارائه عالی و مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که برای بازیکنان جدید و با تجربه به طور یکسان جذاب خواهد بود. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

  تکن 8 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.

  نویسنده: Shubhankar Parijat

  اشتراک گذاری و حمایت

  دیدگاهتان را بنویسید