تریلر گیم پلی tekken 8 برجسته لیلی


باندای نامکو تریلر جدیدی را منتشر کرد تکن 8، یک شخصیت قابل بازی دیگر را معرفی می کند. این بار امیلی دو روشفور یا لیلی است. او در حالی که گربه‌اش سالت را تعقیب می‌کند، با رقیب دیرینه‌اش آسوکا روبرو می‌شود. آن را در زیر بررسی کنید.

لیلی هیچ آموزش رسمی در هنرهای رزمی ندارد. درعوض، او در ژیمناستیک مهارت دارد و در حملات خود از انواع پیروت، چرخش و برگرداندن به عقب استفاده می کند. این به طور آشکار زرق و برق دار است، اما به لطف دسترسی و آسیب آن بسیار موثر است. سرعت برخی از حملات پس از یادگیری حریف کمبو کاهش می‌یابد و می‌توان آنها را کنار زد، اما لیلی حتی در صورت عدم کنترل نیز می‌تواند یک تهدید باشد.

تکن 8 تا آوریل 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد. از دیگر شخصیت های فاش شده می توان به آسوکا کازاما، لروی اسمیت، لین شیائویو، جک-8، جون کازاما، جین کازاما، لارس الکساندرسون، کینگ، مارشال لاو، پل فینیکس و کازویا میشیما اشاره کرد. کاتسوهیرو هارادا، کارگردان بازی و تهیه‌کننده سریال نیز تایید کرد که برای بازی‌های آنلاین، نت‌کد بازگردانی و پخش بین پلتفرمی وجود خواهد داشت. نسخه بتا هنوز معرفی نشده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید