کارگردان Tekken 8 به بازیکنان می‌گوید منتظر نسخه بتا باشید.


از زمان معرفی خود در سال گذشته، Bandai Namco این کار را انجام داده است تکن 8 شامل تریلر برای هر جنگنده (آخرین با Asuka Kazama و Leroy Smith). کارگردان و تهیه کننده سریال Katsuhiro Harada نیز اخیرا تایید کرده است که بازی مبارزه ای از نت کد بازگشتی و بازی کراس پلتفرم پشتیبانی می کند.

ناشر قصد دارد تا آوریل 2024 عرضه شود، اما آیا نسخه بتا در راه است؟ ظاهراً چنین است، اما هارادا به تاریخی متعهد نشده است. ما هنوز در هر رویداد فقط در حال انجام تست آلفای بسته هستیم، بنابراین منتظر بتا باشید.

در مورد الزامات رایانه شخصی، هارادا تصریح کرد که آنها هنوز تأیید نشده اند. با این حال، هنگام بازی در 4K بومی، “هرچه مشخصات بالاتر باشد، بهتر است.” “اگر باید نگران مشخصات باشید، توصیه می‌کنیم روی واحد اصلی بازی کنید.” توسعه هنوز تا کامل شدن فاصله دارد، بنابراین جزئیات بیشتری در مورد مشخصات رایانه شخصی و رزولوشن/ نرخ فریم کنسول در ماه های آینده اعلام خواهد شد.

تکن 8 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. با Unreal Engine 5 توسعه یافته و از دارایی ها استفاده مجدد نمی کند. تکن 7علاوه بر حذف Rage Drive، Heat Burst، Heat Engager و Heat Action جدید اضافه می کند. همچنین سبک های کنترل مبتدی وجود دارد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید