تهیه کننده سریال می گوید هزینه توسعه Tekken 8 “تقریبا سه برابر” بیشتر از Tekken 7 است.


Tekken 8 شرکت Bandai Namco اخیراً به دلیل فروشگاه درون‌بازی‌اش که قرار است در اواخر فوریه یا اوایل مارس عرضه شود، مورد انتقاد قرار گرفته است. لوازم آرایشی پولی هیچ مزیتی به گیم پلی نمی‌افزایند، اما به ویژه تراکنش‌های کوچک را اضافه می‌کنند مورتال کامبت 1 و مبارز خیابانی 6 من رفتم.

کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده سریال، به توئیت‌های متعددی در رابطه با اجرای تراکنش‌های خرد اشاره کرد و گفت: «هزینه‌های توسعه در حال حاضر 10 برابر دهه 90 است و تقریباً دو یا سه برابر هزینه توسعه است.» تکن 7. حتی سرورهای Fight Lounge برای نگهداری هزینه دارند. در گذشته، مشخصات زیادی وجود نداشت، و هیچ چیز آنلاینی وجود نداشت.

“و ما آن وضوح یا کیفیت بالا را نداشتیم. بسیاری از مردم اکنون می خواهند این بازی اجرا شود و برای مدت طولانی پشتیبانی شود. به همین دلیل است که ما باید به طور مداوم بازی را به روز کنیم. آقای هارادا به “تغییر زمان” اشاره کرد. و “افزایش هزینه ها” و گفت: “وضعیت اقتصادی و همه چیز در حال تغییر است.” اگر کاری انجام نشود، “بازی چند ماه طول می کشد.” اضافه.

تکن 8 از زمان انتشار در 26 ژانویه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است (به بررسی ما مراجعه کنید). از نظر محتوا و ارزش تولید در مقایسه با ورودی های قبلی بزرگترین است. صرف نظر از اینکه آیا تراکنش‌های خرد برای پوشش هزینه‌ها ضروری هستند، تأثیر آنها بر درک عمومی از بازی در طول زمان قابل توجه است.

علاوه بر فروشگاه، توسعه دهنده همچنین در حال کار بر روی توسعه شخصیت های DLC است. Eddy Gordo اولین نفر است که در بهار امسال با سه روز دسترسی زودهنگام برای دارندگان سال 1 پاس وارد می شود. منتظر بروزرسانی های مشابه در هفته های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید