تست شبکه بسته «Tekken 8» در 21 جولای اعلام شد


شرکت Bandai Namco Entertainment آزمایش شبکه بسته را اعلام کرده است. تکن 8، از 21 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC شروع می شود. این شامل 16 شخصیت قابل بازی و 5 مرحله است و ثبت نام تا 28 ژوئن ساعت 10 صبح CEST معتبر است. تریلر زیر را ببینید.

آزمایش شبکه بسته ابتدا در PS5 از ساعت 10 صبح به وقت CEST در 21 ژوئیه تا ساعت 9 صبح به وقت CET در 24 جولای (با یک پنجره تعمیر و نگهداری 3 ساعته در میان) در دسترس خواهد بود. از ساعت 10 صبح به وقت CEST در 28 ژوئیه تا ساعت 9:00 صبح به وقت CEST در 31 جولای، شرکت کنندگان در همه پلتفرم ها می توانند به آزمون شبکه دسترسی داشته باشند. یک تعمیر و نگهداری 3 ساعته برای 29 ژوئیه از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر CEST برنامه ریزی شده است.

هدف از این آزمایش “نه تنها ارزیابی کیفیت شبکه، بلکه ارائه یک تجربه بازی سطح بالا با سیستم ها و تاکتیک های جنگی جدید است.” ترکیب هوا نسل جدید گرافیک مرحله ای مخرب و تعاملی برای بازیکن. این بر اساس اولویت اول است، بنابراین هر چه بازیکنان علاقه مند زودتر ثبت نام کنند، بهتر است.

تکن 8 هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما Bandai Namco قصد دارد آن را تا آوریل 2024 منتشر کند. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید