Tekken 8 – Bandai Namco تغییرات، شخصیت‌های جدید و موارد دیگر را قبل از نسخه بتا بسته اعلام می‌کند.


Bandai Namco اخیرا یک نسخه بتا بسته جدید را معرفی کرد تکن 8 از 20 تا 23 اکتبر. خوشبختانه، این تست مشابه در ماه جولای نیست. بازیکنان می توانند در مسابقات رتبه بندی شده و گروهی شرکت کنند، آنها را تماشا کنند و چت کنند. مشت آهنین می توانید در سالن بجنگید و آواتار خود را سفارشی کنید. آموزش نبرد هم هست.

علاوه بر شخصیت هایی که از تست شبکه بسته بازگشته اند، جنگنده های جدید اعلام شده مانند Raven، Azucena و Fong Wei قابل بازی خواهند بود و Ortiz Farm نیز به عنوان مرحله جدید ظاهر می شود. برخی تغییرات نیز در سیستم گرمایی ایجاد شده است که آسیب ناشی از انفجار گرما را تنظیم می کند و ترکیبات بسیار طولانی ناشی از انفجار گرما و ضربات گرما را کاهش می دهد.

عملکرد Power Crush نیز بهبود یافته است و حملاتی که توسط گرما انجام می شود، گیج گرما را سریعتر تخلیه می کند. همچنین با تنظیم روشنایی، شکل، محدوده افکت و غیره، تغییرات مختلفی در دید ایجاد کرده ایم. همچنین می توانید دکمه های L3 و R3 را اختصاص دهید و لباس های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید.

نسخه بتا برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود، بنابراین در اینجا ثبت نام کنید. تکن 8 راه اندازی در 26 ژانویه 2024 – برخی از ویژگی های جدید اعلام شده، از جمله Super Ghost Battles و Resurrection را بررسی کنید. مشت آهنین توپنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید