Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate در سه ماهه چهارم 2024 برای رایانه شخصی در دسترس خواهد بود.


شرکت غول پیکر فوق العاده شیطانی لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: سرنوشت خرد شده هفته آینده برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. با این حال، برای تعداد معدودی که نینتندو سوییچ (یا دستگاه اپل منتشر شده در سال 2023) ندارند، روگلایک در سه ماهه چهارم سال 2024 برای رایانه های شخصی عرضه می شود. لیست Steam معتبر است و به عنوان حداقل الزامات اولیه به یک CPU دو هسته ای 2.4 گیگاهرتز، 4 گیگابایت رم و 10 گیگابایت فضای نصب نیاز دارد.

اگر این کافی نبود، توسعه‌دهنده تأیید کرده است که نسخه سوییچ در زمان راه‌اندازی از عملیات محلی تا چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند. ایان فیلدینگ از استودیو در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: ما در حال گوش دادن به انجمن خود بوده‌ایم و بزرگترین درخواست آن‌ها اضافه کردن couch-op بود تا بتوانند با دوستان و خانواده بازی کنند.

“بازی با هم است لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان هسته اصلی بازی ویدیویی و ماموریت Super Evil Mega Corporation است سرنوشت تقسیم شدما سخت کار کرده‌ایم تا ویژگی‌های Co-op را از همان زمان راه‌اندازی در سوییچ در دسترس قرار دهیم. ما همچنان به انجمن خود گوش می دهیم و بازی را بر اساس بازخورد بازیکنان بهبود می دهیم. ”

در تریلر کوتاه زیر می توانید بازی محلی محلی را تماشا کنید. لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: سرنوشت خرد شده این گروه که در 17 جولای برای نینتندو سوییچ منتشر شد، برای نجات Splinter از شردر به ماجراجویی می پردازد. متأسفانه، پورتال های عجیب و غریب شروع به ظاهر شدن می کنند و ساختاری سرکش ایجاد می کنند.

هر اجرا با چیدمان اتاق تصادفی متفاوت است و هر لاک پشت دارای توانایی های منحصر به فردی است که می توان آن ها را ارتقا داد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید