لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: Shredders Revenge Dimension Shellshock DLC’s Survival Game Mode در ویدیوی جدید توضیح داده شد.


ناشر Dotemu و توسعه دهنده Tribute Games جزئیاتی از حالت Survival جدید که به بیت و ام‌آپ اسکرول جانبی ارائه می‌شود فاش کرده‌اند. لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام شردر برنامه های آینده شل شوک بعدی دانلود مطالب. حالت‌های بازی را می‌توانید در ویدیوی جزئیات حالت‌های بازی در زیر مشاهده کنید.

یک حالت بازی جدید، بازیکنان را در ابعاد مختلف هدایت می‌کند، در طول مسیر در حالی که با انبوهی از دشمنان می‌جنگید، سطح خود را بالا می‌برند و قوی‌تر می‌شوند. این حالت بازی همچنین دارای یک سیستم پیشرفت جدید است که در آن بازیکنان نوار قدرت نینجا، امتیازات ضربه اضافی و موارد دیگر را افزایش می‌دهند.

حالت بقا با کریستال‌های جدیدی همراه است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را جمع‌آوری کرده و از بعد به بعد بپرند. هر یک از این ابعاد ظاهر و احساس منحصر به فردی دارند. این تریلر ابعاد مختلف الهام گرفته از مفهوم را به نمایش می گذارد، از جمله ابعاد Edo الهام گرفته از ژاپن، ابعاد 8 بیتی و ابعاد مبتنی بر 6 کانال omni-channel.

از شل شوک بعدی DLC لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام شردر در ژوئن اعلام شد. این DLC همچنین با شخصیت‌های قابل بازی جدید، از جمله Rabbit Yojimbo از Ronin Usagi عرضه می‌شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *