Tales of Kenzera: ZAU پلتفرمر 2.5 بعدی بعدی EA Originals است که به زودی معرفی می شود – شایعه


لیبل EA Originals طی سال‌ها مجموعه‌ای از بازی‌ها را از استودیوهای مستقل کوچک منتشر کرده است، بنابراین ما همیشه کنجکاو هستیم که ببینیم چه چیزی در مرحله بعدی قرار دارد و بازی بعدی که تحت این برچسب منتشر می‌شود لو رفته است. به نظر می‌رسد که انجام شده است.

در گزارشی که در Dealabs منتشر شد، افشاگر برجسته Bil Bil فاش کرد که عنوان بعدی EA Originals این خواهد بود. Tales of Kensela: ZAU، یک پلتفرمر 2.5 بعدی اسکرول جانبی که توسط Surgent Studios ساخته شده است. بر اساس وب سایت خود، Surgent یک استودیوی تولیدی است که قبلاً عمدتاً روی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی کار کرده است و در حال حاضر روی پروژه اولین بازی اعلام‌نشده خود کار می‌کند.

همانطور که بیل بیل گفت، Tales of Kensela: ZAU دارای زیبایی بصری مشابه Frozenbyte است تراین این یک فرنچایز است و حول محور یک قهرمان جوان می چرخد ​​که می تواند از قدرت های جادویی استفاده کند. با توجه به تصاویر گیم پلی که توسط افشاگران دیده می شود، جادو بین رنگ های آبی و نارنجی متناوب خواهد بود و قهرمان داستان به دو گردنبند مجهز می شود.

در ادامه این گزارش آمده است: Tales of Kensela: ZAU انتظار می‌رود این بازی در اوایل دسامبر معرفی شود، که می‌تواند به اطلاعیه‌ای در The Game Awards در ۷ دسامبر اشاره کند. طبق گزارش‌ها، پیش‌سفارش بازی بلافاصله پس از اعلام آغاز می‌شود و برای انتشار در 23 آوریل 2024 برنامه‌ریزی شده است. قیمت خرده فروشی 17.99 دلار است.

بر اساس این گزارش، Tales of Kensela: ZAU قرار است برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود. مشخص نیست که آیا نسخه‌های PS4، Xbox One و Nintendo Switch نیز در حال توسعه هستند یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید