Tales of Arise، Tekken 8، Blue Protocol، Synduality: Echo of Ada در TGS 2023 ظاهر می شود


ترکیب بندی و برنامه پخش زنده باندای نامکو در توکیو گیم شو 2023 فاش شده است. اولی شامل عناوینی مانند: پروتکل آبی، سرزمین شنی، هنر شمشیر آنلاین آخرین خاطره و My Hero Ultra Rumble، همه روی صحنهبرخی از عناوین مانند تکن 8 و سیندویالیته: اکو Ada همچنین روی صحنه ظاهر می شود و برای بازی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. داستان های ظهور فقط به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

در مورد برنامه آنلاین، یک اعلامیه مرموز در ساعت 11 صبح روز 23 سپتامبر به وقت ژاپن و سپس پروتکل آبی آخرین جریان خروجی در ساعت 12:15 بعد از ظهر به وقت ژاپن است.از تکن 8 مرحله ویژه در ساعت 15:45 به وقت شرقی با جزئیات جدید و گیم پلی زنده پخش می شود. داستان های ظهور پخش زنده ویژه دومین سالگرد از ساعت 21:15 به وقت ژاپن پخش می شود.

مورد دوم حاوی “آخرین اطلاعات” مجموعه “قصه های” است و ممکن است محتوای جدیدی نیز ظاهر شود. داستان های ظهور (بخصوص داستان های برخاستن آن سوی سپیده دم با علامت تجاری دسامبر 2022) یا یک بازی کاملاً جدید. Tokyo Game Show 2023 از 21 تا 24 سپتامبر اجرا می شود، بنابراین منتظر به روز رسانی های بیشتر در ماه آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *