Tales of Arise، Need for Speed ​​Unbound و موارد دیگر در فوریه برای PS Plus Extra/Premium عرضه می شوند.


سونی مجموعه بعدی عناوینی را که از 20 فوریه به PlayStation Plus Extra و Premium اضافه خواهد شد، اعلام کرد. برای مشترکین در هر دو طبقه قابل دسترسی خواهد بود. Assassin's Creed Valhalla, Roguebook و داستان های ظهور در PS4 و PS5. شایان ذکر است که داستان های ظهور همچنین در همان روز به Game Pass می آید.

عناوین انحصاری PS4 به شرح زیر است دنیای لگو ژوراسیک، دنیای لگو، ارباب سرکش و داستان های زستیریا. نیاز به سرعت بدون محدودیت و The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition این لیست عناوین انحصاری PS5 را به پایان می رساند.

مشترکین PlayStation Plus Premium به دو عنوان PS4/PS5 دسترسی دارند. جت موتور 2 برای PS One و مقاومت: قصاص شامل بازی های مربوط به دوران PSP و دو عنوان PS4 است. Tales of Symphonia Remastered و Tales of Vesperia Definitive Edition. همه عناوین PS4 اکنون با سازگاری با نسخه قبلی قابل پخش بر روی PS5 خواهند بود، که می تواند تعداد عناوین پیشنهادی را افزایش دهد.

پلی استیشن پلاس در حال حاضر 47.4 میلیون مشترک دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کاربران فعال شبکه پلی استیشن و سایر به روز رسانی های فروش سونی اینجا را کلیک کنید.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید