Tales of Arise نیز در تاریخ 20 فوریه به Game Pass می آید


لیست بازی‌هایی که در ماه فوریه به کتابخانه Game Pass اضافه می‌شوند، در ابتدای ماه فاش شد و بازی‌های زیر بسیار قوی به نظر می‌رسیدند: Resident Evil 3، Bloodstained: Ritual of the Night، یک عنوان اصلی دیگر برای پیوستن به جمع این سرویس تایید شد.

Bandai Namco این موضوع را از طریق وب سایت زیر تایید کرد. داستان برای صفحه رسمی توییتر سریال اینجا را کلیک کنید داستان های ظهور هفته آینده در 20 فوریه به Game Pass می آید. جالب اینجاست که در همان روز، در آن سوی حصار کنسول، بازی تحسین شده اکشن RPG نیز از طریق پلی استیشن پلاس در دسترس اعضای پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم قرار خواهد گرفت. کاتالوگ بازی.

داستان های ظهور این بازی در سال 2021 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. در بررسی خود ما به آن نمره 8/10 دادیم.داستان های ظهور یک JRPG خوب نوشته شده و همیشه لذت بخش است، و در حالی که داستان سرایی می تواند درهم و برهم باشد، دنیای زرق و برق دار و مبارزات عالی آن کافی است تا شما را تا پایان درگیر نگه دارد. ” بررسی کامل را بخوانید از طریق اینجا.

داستان های ظهور بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. 2.7 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شد. گسترش، داستان های برخاستن آن سوی سپیده دم، در نوامبر سال گذشته منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید