نشان تجاری Tales of Rise Beyond the Dawn توسط Bandai Namco ثبت شده است

نشان تجاری Tales of Rise Beyond the Dawn توسط Bandai Namco ثبت شده است


باندای نامکو داستان فرنچایز برای مدتی ضعیف بوده است، اما سال گذشته داستان های ظهور لگد زدم و جیغ زدم تا او را زنده کنم. بازی‌های RPG اکشن از آن زمان تاکنون از موفقیت تجاری و انتقادی برخوردار بوده‌اند، اما به نظر می‌رسد Bandai Namco هنوز آماده انتقال کامل از آنجا نیست.

شرکت ژاپنی برای ثبت علامت تجاری اقدام می کند Tales of Rise: Beyond the Dawn با دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) ظاهراً هیچ جزئیات روشنی در خود برنامه وجود ندارد که دقیقاً برای چه نامی استفاده می شود. در حال پرواز هستند که نباید کسی را شگفت زده کند.

اولین حدس اکثر مردم این است که Bandai Namco در حال کار بر روی یک بسط RPG اکشن است. داستان این مجموعه در گذشته چندان وارد DLC داستانی نشده است، بنابراین به احتمال زیاد دنباله مستقیم آن خواهد بود. داستان های ظهور تهیه کننده یوسوکه تومیوازا اوایل سال جاری گفت که Bandai Namco هیچ برنامه ای برای دنباله یا گسترش مستقیم ندارد. به عبارت دیگر، احتمالاً روی میز نیست مگر اینکه برنامه ها تغییر کنند.

بعد دیگه چی؟ پورت نینتندو سوییچ؟ اسپین آف توسعه یافته برای دستگاه های تلفن همراه؟ متحرک؟در هر صورت، امیدوارم دیر یا زود موضوع را روشن‌تر کنیم. جوایز بازی فردا ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشد داستان پنکه.

در بررسی ما قصه های ظهور، من بهش نمره 8/10 دادم.داستان های ظهور یک JRPG خوش ساخت و لذت بخش، داستان سرایی می تواند شلخته باشد، اما دنیای زرق و برق دار و نبرد عالی آن کافی است تا شما را تا پایان درگیر نگه دارد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

داستان های ظهور برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. تا آوریل امسال، بیش از 2 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat