Take-Two در حال بررسی فروش یا بستن بخش خصوصی خود است – شایعه


در اوایل سال جاری، Take-Two Interactive اعلام کرد که تقریباً 5٪ از نیروی کار خود را اخراج خواهد کرد و متعاقباً مشخص شد که بخش خصوصی این شرکت به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. استودیوهای متعلق به Roll7 و Intercept Games قرار است تعطیل شوند و همچنین گزارش هایی از اخراج دسته جمعی در دفتر Private Division وجود دارد. اکنون، گزارش دیگری توسط IGN ادعا می کند که وضعیت این شرکت حتی جدی تر از آنچه قبلاً می ترسید است.

طبق گزارش ها، Take-Two Interactive در حال بررسی بستن یا فروش تمام بخش های خصوصی خود است. این برچسب تعداد کمی از کارمندان را حفظ خواهد کرد و به حمایت از اکشن RPG دسترسی زودهنگام Moon Studio ادامه خواهد داد. افراد شرور زمانی برای استراحت ندارند، از این به بعد بازی‌های Tales of the Shire: Lord of the Rings، بر اساس گزارش ها، تمامی کارمندان باقی مانده در Game Freak که در حال حاضر روی عنوانی منتشر نشده کار می کند، اخراج شده اند.

Take-Two در چندین معامله با بخش خصوصی در سال های اخیر کمک کرده است، از جمله People Can Fly در سال 2022 و اخیراً، قرارداد هفته گذشته با تیم Blue Bar. دونده ارواح همچنین گفته می‌شود که استودیو «One More Rebel» دیگر توسط این لیبل پشتیبانی نمی‌شود.

علاوه بر این، Take-Two Interactive برنامه فضای کربال این IP متعلق به Private Division است و توسط Intercept Games فوق الذکر توسعه یافته است (به زودی بسته می شود). به نظر می رسد مذاکراتی با Paradox Interactive صورت گرفته است، اما هیچ نتیجه ای حاصل نشده است و تاکنون چیزی در مورد آینده این فرنچایز اعلام نشده است.

علاوه بر این، Take-Two همچنین در حال بررسی فروش کل بخش خصوصی خود است، طبق گزارش‌ها، شرکت‌های سهامی خاص علاقه نشان داده‌اند و گزارش شده است که “افراد دارای روابط با مدیریت Moon Studio” در حال مذاکره هستند. با این حال باید دید مذاکرات چگونه به پایان می رسد. به هر حال، این گزارش بیان می‌کند که گزارش‌های مربوط به مدیریت مشکل‌ساز مون استودیوز در سال 2022 دقیق هستند، به طوری که یک منبع آنها را “بی‌رحمانه” و “یک کابوس برای کار با آن” نامیده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید