عناوین اخیر لغو شده Take-Two Interactive از «فرانچایز اصلی» نبودند


Take-Two Interactive ماه گذشته اعلام کرد که 5٪ از نیروی کار خود را اخراج می کند و چندین عنوان منتشر نشده را به عنوان بخشی از یک اقدام گسترده تر کاهش هزینه ها لغو می کند. هیچ جزئیاتی در مورد پروژه هایی که به تعویق افتاده اند به اشتراک گذاشته نشده است، اما شرکت مایل است کمی بیشتر در مورد آن توضیح دهد.

در طی یک تماس سه ماهه اخیر، رئیس Take-Two Interactive به طور خلاصه به بازی های لغو شده اشاره کرد و توضیح داد که هیچ یک از پروژه های لغو شده بخشی از “فرانچایز اصلی” نیستند.

سوراتوف گفت: «ما در مورد خط لوله آتی خود که شامل حدود 40 عنوان تا سال 2027 است، بسیار هیجان زده هستیم. “برنامه به روز رسانی شده منعکس کننده تلاش های اخیر برنامه کاهش هزینه ما است که به ما امکان می دهد تلاش ها و منابع خود را بر فرنچایزهایی متمرکز کنیم که معتقدیم بهترین فرصت برای دستیابی به موفقیت تجاری قابل توجه است، به همین دلیل، برخی از عناوین را لغو کرده ایم.”

این عناوین شامل امتیازات اصلی ما نمی‌شوند و انتظار نمی‌رفت که تأثیر مهمی بر رشد خالص رزرو ما داشته باشند.»

جزئیات در مورد پروژه هایی که در نهایت کنسرو شدند کمیاب است. به عنوان بخشی از کاهش کار اخیر، Take-Two دو استودیو متعلق به لیبل Private Division را تعطیل کرد. غلتک و oriori با توسعه دهنده Roll7 برنامه فضایی کربال 2 استودیو Intercept Games. بر اساس گزارش ها، تعداد زیادی از کارمندان بخش خصوصی نیز اخراج شده اند.

در اوایل سال جاری، Take-Two Interactive، از طریق برچسب خود 2K، Gearbox Entertainment را از Embracer Group به قیمت 460 میلیون دلار خریداری کرد. مدت کوتاهی بعد، گیربکس دچار اخراج جدیدی شد.

Take-Two در حال حاضر تعدادی عناوین اصلی از جمله عناوین Private Division در حال تولید در سراسر این لیبل دارد. بازی Tales of the Shire: Lord of the Rings یک بازی ترسناک بقا توسط تیم Bloober. سرزمین های مرزی 4 و شایعه شده مافیا 4 2K (که یکی از آنها ممکن است به زودی اعلام شود). یهودا Ghost Story Games و البته Rockstars. سرقت بزرگ خودرو 6، Rockstar همچنین کار Remedy Entertainment را تامین مالی و منتشر خواهد کرد. بازسازی مکس پین 1 و 2، هنوز تاریخ عرضه ای مشخص نشده است، اما انتظار می رود به زودی به تولید کامل برسد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید