گزارش شده است که Take-Two Interactive «اکثریت قریب به اتفاق» کارکنان بخش خصوصی خود را اخراج کرد


Take-Two Interactive اخیراً به لیست رو به رشدی از شرکت‌های بازی‌های ویدیویی که اخراج‌ها را اجرا می‌کنند، پیوست و اعلام کرد که 5 درصد از نیروی کار خود (تقریباً 600 نفر) را به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش هزینه گسترده‌تر که شامل پروژه‌ها نیز می‌شود، کاهش می‌دهد. لغو شده است متأسفانه به نظر می رسد یکی از ناشران زیر چتر این شرکت بیشترین ضربه را خورده است.

بر اساس گزارش های اخیر، استودیو متعلق به بخش خصوصی Roll7 (اوریولی، رولردروم) و رهگیری بازی ها (برنامه فضایی کربال 2) هر دو به عنوان بخشی از اخراج دسته جمعی Take-Two Interactive تعطیل می شدند. گزارش بلومبرگ ادعا می کند که خود بخش خصوصی تحت تأثیر اخراج ها قرار گرفته است، ادعایی که اکنون توسط GamesIndustry تأیید شده است.

طبق گزارش ها، “اکثریت قریب به اتفاق” کارکنان بخش خصوصی در دفاتر این شرکت در سیاتل، نیویورک، لاس وگاس و مونیخ اخراج شدند. هنوز مشخص نیست که این موضوع چه تاثیری بر برنامه های بازی آینده این شرکت خواهد داشت.

Take-Two در بیانیه ای گفت: در 16 آوریل، Take-Two یک برنامه کاهش هزینه را برای شناسایی کارایی و بهبود حاشیه ها در سراسر کسب و کار اعلام کرد و در عین حال به سرمایه گذاری در رشد ادامه داد، شرکت به عنوان بخشی از این تلاش ها، برخی از پروژه ها را در توسعه حذف کرد و ساختار سازمانی را ساده کرد. کاهش تعداد کارمندان و نیازهای آینده این شرکت جزئیات بیشتری در مورد این برنامه ارائه نمی دهد.

در 18 آوریل، بخش خصوصی با موفقیت Moon Studio را راه اندازی کرد. بدجنس خستگی ناپذیره.برچسب همچنان به روز می شود برنامه فضایی کربال 2 ما در حال برنامه ریزی برای انتشار استودیو بازی Wētā Workshop هستیم بازی Tales of the Shire: Lord of the Rings در نیمه دوم سال 2024. ”

علاوه بر موارد فوق، بدجنس خستگی ناپذیره و بازی Tales of the Shire: Lord of the RingsPrivate Division چندین پروژه اعلام نشده دیگر در حال حاضر با شرکای خارجی مانند Bloober Team و Game Freak در حال توسعه دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید