Tactics Ogre Reborn

Tactics Ogre: Reborn Accolades Trailer برجسته‌ترین ستایش انتقادی


علیرغم تعداد قابل توجهی از انتشارات در سال جاری، اسکوئر انیکس با تعداد کمی از آنها موفق به کسب طلا شد، از جمله: تاکتیک Ogre: Rebornبازسازی شده از . تاکتیک های غول پیکر بیایید با هم بچسبیم ماه گذشته برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر شد که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. تریلر تحسین شده را در زیر ببینید تا نظر منتقدان را در مورد آن ببینید.

تاکتیک Ogre: Reborn بازی در جزایر والرین جریان دارد که در آن سه گروه برای کنترل با هم رقابت می کنند: Bacrum، Gargastani و Warister. به عنوان Denam، بازیکنان شروع به انتقام می کنند، اما در نهایت خود را درگیر یک درگیری با پیچ و خم های فراوان می یابند. بر اساس تصمیمات شما، مسیرهای مختلف با همراهان منحصر به فرد برای استخدام در دسترس است.

گیم پلی بازی نیز تغییر کرده است و به شما این امکان را می دهد که در نبرد پیشروی کنید تا ببینید کدام واحدهای دشمن مستقر هستند. همچنین می‌توانید از کارت‌های مزاحم برای افزایش قدرت حمله، نرخ ضربه بحرانی، جادو و موارد دیگر استفاده کنید. تصاویر و آثار هنری به کیفیت بالا ارتقا یافته‌اند، و صحنه‌های برش اکنون کاملاً صداگذاری شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha