system shock remake

System Shock Remake در ماه مارس منتشر خواهد شد


استودیو Nightdive شوک سیستم پس از مدت‌ها و سال‌ها انتظار و تاخیر، بالاخره راه‌اندازی آن به فاصله نزدیک است. اخیراً صفحه Steam با یک پنجره راه‌اندازی در مارس 2023 به‌روزرسانی شد. مورد دوم اکنون به طور رسمی تایید شده است.

در به روز رسانی ارسال شده در شوک سیستم استودیو Nightdive در صفحه Kickstarter خود رسماً تأیید کرده است که بازی در مارس 2023 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد (اگرچه تاریخ انتشار مشخصی هنوز مشخص نشده است).

با اذعان به اینکه این اولین بار نیست که یک پنجره راه اندازی موقت اعلام می شود، شوک سیستم توسعه‌دهنده بازسازی توضیح داد که دامنه و مقیاس پروژه در طول توسعه به طور چشمگیری تکامل یافته است، اما Prime Matter که به‌عنوان ناشر آن ظاهر می‌شود، می‌تواند حوزه‌های دیگری از تجربه را نیز اصلاح و بهبود بخشد.

“گستره و مقیاس پروژه به طرز چشمگیری تکامل یافته است و با پیوستن Prime Matter به پروژه، ما بر آخرین گام های اصلی به سوی انتشار بازی تمرکز کرده ایم: بهبود کیفیت زندگی، رفع اشکال و پشتیبانی محلی سازی. اکنون می توانیم، استودیو Nightdive نوشت و ما فوق العاده افتخار می کنیم. این همچنین به ما زمان داد تا به عقب برگردیم و جنبه‌های مختلف بازی را که نیاز به درخشش بیشتری داشتند، بررسی کنیم.»

برخی از پیشرفت‌هایی که توسعه‌دهندگان در این بازی ایجاد کرده‌اند شامل انواع جدید دشمن در سطوح بعدی، «تحولات کوچک» سیتادل، انواع دشمنان کاملاً جدید، سیستم تجزیه کامل و جلوه‌های سلاح به‌روز شده است.

شوک سیستم برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat