بازسازی System Shock اکنون در کنسول‌ها در دسترس است


یکی از محبوب ترین سیمزهای همه اعصار، شوک سیستم، نسخه جدید PC که مدت ها در انتظار آن بودیم سال گذشته منتشر شد و بازی اکشن ماجراجویی که توسط Nightdive Entertainment ساخته شده است نیز مورد تمجیدهای شایسته ای قرار گرفته است. در آینده، افرادی که از پلتفرم های دیگر استفاده می کنند نیز می توانند آن را تجربه کنند.

شوک سیستم این بازسازی هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری X/S و ایکس‌باکس وان نیز در دسترس است. در کنسول‌های نسل فعلی، بازی با کیفیت 4K و 60 فریم در ثانیه اجرا می‌شود، اما نسخه‌های کنسولی بازی با به‌روزرسانی اخیراً منتشر شده نیز عرضه می‌شوند که یک هکر زن قابل بازی، یک رئیس نهایی گسترده، یک پایان جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند. بیشتر بدانید. در ادامه می‌توانید تریلر عرضه‌ی کنسول را برای نسخه‌ی بازسازی شده تماشا کنید.

در بررسی نسخه بازسازی شده که در سال گذشته روی رایانه شخصی عرضه شد، امتیاز 8/10 را به آن دادیم. شوک سیستم بازسازی بهترین راه برای تجربه نسخه اصلی است شوک سیستم در تمام شکوهش. اگرچه این یک بازسازی بیشتر وفادار است، اما تغییرات معرفی شده، از جمله یک رابط مدرن و کنترل‌ها، تغییرات خوشایند هستند. شوک سیستم بازی کردن واقعاً سرگرم کننده است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید