بازسازی System Shock توسط ESRB برای کنسول ها رتبه بندی شده است


بازسازی شده توسط Nightdive Studios شوک سیستم سرانجام در اوایل سال جاری برای رایانه های شخصی منتشر شد، اما مطمئناً بازیکنان کنسول همچنان منتظر هستند تا بازی را به دست بگیرند. سازنده قبلاً اعلام کرده بود که این بازی «در زمان مقرر» برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس عرضه می‌شود، و در حالی که تاریخ انتشار خاصی ذکر نشده است، به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی خاص‌تری به زودی ارائه می‌شود.

ESRB ارزیابی کرد: شوک سیستم برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One. رتبه‌بندی گواهی‌ها معمولاً به زمان انتشار نزدیک‌تر می‌شوند، بنابراین ممکن است استودیو Nightdive در حال آماده شدن برای اعلام رسمی در مورد زمان معرفی آن باشد. شوک سیستم برای کنسول ها (که ممکن است خیلی دور نباشند) منتشر خواهد شد.

در ماه ژوئن، استودیوی Nightdive به‌روزرسانی مختصری در مورد عرضه کنسول نسخه‌ی بازسازی شده ارائه کرد و بیان کرد که بازی بر روی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس به‌راحتی اجرا می‌شود، اما همچنان به «چند دور پشتیبانی QA» نیاز دارد.

در بررسی بازسازی، امتیاز 8/10 را به آن دادیم. شوک سیستم بازسازی بهترین راه برای تجربه سیستم شوک اصلی در تمام شکوه آن است. اگرچه این یک بازسازی بیشتر وفادار است، اما تغییرات معرفی شده، از جمله یک رابط مدرن و کنترل ها، از تغییرات خوشایند استقبال می شود. شوک سیستم بازی کردن واقعاً سرگرم کننده است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید