System Shock 2: Enhanced Edition با تریلر جدیدی که برای PS5 و Xbox Series X/S تایید شد، تحت تاثیر قرار گرفت.


استودیو Nightdive بازسازی اولیه نسخه اصلی را آغاز می کند شوک سیستم نسخه PC اوایل سال جاری منتشر شد و نسخه کنسول هنوز در حال توسعه است، اما سازنده در حال کار بر روی یک ریمستر است. شوک سیستم 2 البته از آخرین به‌روزرسانی رسمی مدتی می‌گذرد، اما اخیراً در Indie Horror Showcase، Nightdive تریلر جدیدی را به نمایش گذاشت. System Shock 2: Enhanced Edition.

از نسخه پیشرفته این نسخه با تصاویری کاملاً بازسازی شده از جمله صحنه‌های برش، مدل‌های شخصیت، مدل‌های سلاح، و همچنین از عملکرد ۴K و ۱۲۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. Nightdive همچنین پشتیبانی از صفحه عریض، FoV قابل تنظیم، افکت‌های پس از پردازش، پشتیبانی کامل مد، چند نفره همکاری و موارد دیگر را تأیید می‌کند.

از طرفی موارد زیر نیز تایید شده است: System Shock 2: Enhanced Editionقبلاً فقط روی رایانه شخصی تأیید شده بود، اما در زمان عرضه روی PS5 و Xbox Series X/S نیز در دسترس خواهد بود. Nightdive هنوز تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نکرده است.

در همین حال، Nightdive آثار بیشتری در دست توسعه دارد، از جمله ریمستر آثاری که انتظار می‌رود در آینده نزدیک منتشر شوند. جنگ ستارگان: نیروهای تاریک و Turok 3: Shadow of Oblivion، توسعه دهنده اعلام کرده است که قصد دارد روی یک ریمستر نیز کار کند تاریکی.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید