فیلتر Siphon: Logan’s Shadow، Pursuit Squad و موارد دیگر در ماه می برای PS Plus Premium عرضه می شود


کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس در تاریخ 16 می به میزان زیادی گسترش خواهد یافت. Ratchet and Clank: Rift Apartments, Watch Dogs Legion PlayStation Plus Extra/Premium ویژگی های بیشتری را اضافه می کند. با این حال، مشترکین ممتاز نیز می توانند مشتاقانه منتظر عناوین کلاسیک جدید باشند.

اولین، فیلتر سایفون: سایه لوگان برای PS4 و PS5. گیب لوگان، مامور Precision Strike که برای اولین بار در PlayStation Portable در دسترس است، بازمی گردد و دارای مکانیک های جدید است. شما می توانید از پوشش خم شوید، چشمان خود را ببندید یا حتی از انسان به عنوان سپر استفاده کنید.نیز وجود دارد شجره نامه Blade Dancer Lightیک PSP اکشن RPG است که توسط Hit Maker در سال 2006 ساخته شده است. همچنین می توانید روی PS4 و PS5 بازی کنید.

استودیو بزرگ بزرگ نیروی تعقیب بازی دوران PSP بر روی PS4 و PS5 نیز موجود است و بر تعقیب و گریز با سرعت بالا و جوخه‌های نخبه برجسته در حال پریدن وسایل نقلیه برای از بین بردن مجرمان تمرکز دارد. هر سه عنوان PSP از فیلترهای ویدیویی سفارشی و بازپرداخت پشتیبانی می‌کنند و پخش کننده قابلیت ذخیره سریع و عقب را دارد.

سرانجام، Ghostbusters: Video Game Remastered همچنین برای PS4 در دسترس خواهد بود. پشتیبانی آنلاین وجود ندارد، اما جلوه های بصری بهبود یافته و صداگذاری توسط بازیگران فیلم اصلی انجام شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید