Synduality: Echo of Ada تا سال 2023 به تعویق افتاد، تیزر گیم پلی جدید منتشر شد


شوتر سوم شخص پسا آخرالزمانی باندای نامکو PvEvP سیندوالیته: پژواک آدا دیگر در سال 2023 منتشر نخواهد شد. تیم گفت که آماده سازی “کمی بیشتر طول می کشد” و آنها در حال کار بر روی “توسعه و بهبود بازی” هستند و به زودی به روز رسانی های بیشتری ارائه خواهد شد. هیچ پنجره انتشار جدیدی اعلام نشده است.

سیندیالیته از 21 تا 24 سپتامبر برای شرکت کنندگان در بازی Tokyo Game Show قابل پخش خواهد بود. جزئیات جدید همچنین در رویداد صحنه ای Bandai Namco که در 24 سپتامبر در ساعت 12:30 بعد از ظهر (به وقت ژاپن) برگزار می شود، اعلام خواهد شد. آخرین تیزر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید که جنبه های مختلف عنوان، از مبارزه گرفته تا هیولاهای مختلفی را که در میدان جنگ در انتظارشان هستند، به نمایش می گذارد.

سیندوالیته: پژواک آدا در حال حاضر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در حال توسعه است. در سال 2222 اتفاق می‌افتد، بازیکنان گهواره تابوت را کنترل می‌کنند که توسط یک هوش مصنوعی به نام Ada قدرت می‌گیرد. به عنوان بخشی از شهر زیرزمینی آمازیا، باید کریستال های وحشی AO را در حین مبارزه با دشمنان و همکاری یا مبارزه با بازیکنان دیگر جمع آوری کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *