Switch 2 دارای 12 گیگابایت رم است، Matrix Tech Demo از DLSS 3.1 استفاده می کند – شایعه


اگر این گزارش را باور کنیم، نینتندو یک نسخه نمایشی فناوری از کنسول نسل بعدی اعلام نشده خود را در طی یک ارائه پشت درهای بسته در Gamescom به توسعه دهندگان شریک نشان داد، و Eurogamer و VGC اخیراً در مورد همین گزارش گزارش دادند. پس از این داستان ها، ممکن است جزئیات بیشتری در مورد جانشین سوییچ نیز ظاهر شود.

به گفته فیلیپه لیما، سردبیر نشریه برزیلی Universo Nintendo، جانشین سوییچ با 12 گیگابایت رم عرضه خواهد شد. برای مقایسه، PS5 و Xbox Series X دارای 16 گیگابایت رم هستند، در حالی که Xbox Series S دارای 10 گیگابایت رم هستند.

لیما همچنین ادعا می کند که: ماتریس بیدار می شود دمویی که طبق گزارش‌ها نینتندو به توسعه‌دهندگان در Gamescom نشان داد از DLSS 3.1 به جای DLSS 3.5 استفاده می‌کند و همانطور که دیگران گزارش کرده‌اند، این کنسول واقعاً از ردیابی پرتو پشتیبانی می‌کند.

افشای اطلاعات قبلی ادعا می‌کرد که سوییچ 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامیده می‌شود) دارای صفحه نمایش 8 اینچی LCD و 512 گیگابایت حافظه داخلی است که از کارتریج‌ها به عنوان رسانه فیزیکی نیز استفاده می‌کند.

یونیورسو نینتندو اخیراً ادعا کرده است که یک نمایش مستقیم نینتندو برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، اما هنوز مشخص نیست که آیا این به هیچ وجه به کنسول نسل بعدی این شرکت مرتبط خواهد بود یا خیر. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *