نسخه نمایشی فناوری 2 را تغییر دهید، The Legend of Zelda: Breath of the Wild را با سرعت 4K/60 FPS با حداقل زمان بارگذاری بازی کنید – شایعه


شایعات در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو در روزهای اخیر شتاب قابل توجهی یافته است. طبق گزارش‌های متعدد، نینتندو اخیراً یک نسخه نمایشی فناوری جانشین سوییچ خود را برای توسعه‌دهندگان در Gamescom به نمایش گذاشته است و انتظار می‌رود این کنسول از DLSS و ray tracing پشتیبانی کند و کیفیت بصری همتراز با PS5 و Xbox Series X/S ارائه دهد. گفته می شود که آن را ممکن کرده است. اکنون، جزئیات جدید احتمالی در مورد این نمایش‌های پشت درهای بسته، به لطف پادکست NateTheHate، فاش شده است.

افشاکننده بار دیگر تاکید کرد که این نسخه “سوپ شده” است. The Legend of Zelda: Breath of the Wild در واقع، در کنار نسخه ی نمایشی فناوری Unreal Engine 5 شرکت Epic Games نمایش داده شد. ماتریس بیدار می شود.در مورد اولی، گفته شد که عنوان جهان باز با کیفیت 4K و 60 FPS اجرا می شود، اما ظاهرا هدف اصلی آن این بوده است. زلدا به طور خاص، نسخه ی نمایشی زمان بارگذاری سوئیچ 2 را به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به گفته NateTheHate، بارگیری ذخیره‌های بازی از منوی اصلی سوییچ می‌تواند حدود 30 ثانیه طول بکشد، اما نسخه آزمایشی فناوری Switch 2 بارگیری تقریباً آنی را نشان داد که یک پیشرفت قابل توجه است.

نکته مهم، با این حال، خودی ها می گویند که نسخه ی نمایشی فناوری نشان داده شده به طور بومی بر روی سخت افزار واقعی Nintendo Switch 2 اجرا نشده است، بلکه بر روی سخت افزار (احتمالاً یک رایانه شخصی) با مشخصات هدف سیستم اجرا شده است. از سوی دیگر، او همچنین ادعا می کند که نسخه DLSS مورد استفاده در کنسول ها احتمالاً DLSS 3.5 خواهد بود، اما ممکن است مجموعه ویژگی های کامل نسخه PC را نداشته باشد.

پیش از این نیز ادعا شده بود که جانشین نینتندو سوییچ دارای صفحه نمایش 8 اینچی LCD و حداکثر 512 گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود.

در مورد تاریخ عرضه کنسول، NateTheHate ادعا می کند که او شنیده است که مارس 2024 در Gamescom بحث شده است، اما مطمئن نیست که آیا این تاریخ معرفی یا انتشار کنسول است. با توجه به این واقعیت که نینتندو قبلاً گفته بود که در سال مالی جاری (تا 31 مارس 2024) هیچ سخت‌افزار جدیدی را منتشر نخواهد کرد، شاید در آن زمان است که نینتندو در آستانه افشای قیمت این کنسول است. گزارش های قبلی همچنین گفته بودند که این کنسول برای عرضه در نیمه دوم سال جاری هدف گذاری شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *